Gamintojai

Apmokėjimas
     Pirkėjo pasirinktos prekės rezervuojamos bei Pardavėjas imasi vykdyti pirkimo-pardavimo sutartį tik tada, kai Pardavėjas gauna pranešimą iš Pirkėjo banko apie apmokėjimą už pasirinktas prekes. Pirkėjas privalo patvirtinti mokėjimo pavedimą ne vėliau kaip per 48 valandas nuo mygtuko „Patvirtinti užsakymą ” paspaudimo. Per šį terminą mokėjimo pavedimo nepatvirtinus, Pardavėjas turi teisę laikyti, kad Pirkėjas atsisakė pirkimo-pardavimo sutarties.
     Internetinėje parduotuvėje ir suformuotame užsakyme prekių kainos nurodytos litais.
    Gavę Jūsų užsakymą, mes E-mailu išsiųsime Jums išankstinio apmokėjimo sąskaitą su visais, pavedimui padaryti, reikalingais rekvizitais.
     Šalia kiekvienos konkrečios Prekės yra jos aprašymas. Jei Pirkėjui pateiktos informacijos nepakanka, jis privalo kreiptis į Pardavėją dėl papildomos informacijos. Užsakydamas prekę, Pirkėjas patvirtina, kad Parduotuvėje pateikta informacija apie prekę yra išsami ir jam aiški.
     Pardavėjas turi teisę bet kuriuo momentu, neinformavęs Pirkėjo, keisti Parduotuvėje esančių prekių asortimentą, jų aprašymus, kainas, pristatymo sąlygas ir kitą Parduotuvėje esančią informaciją.
     Prekės pristatymo mokestis į prekės kainą nėra įskaičiuotas. Perkant už 200 lt. ir daugiau, prekių pristatymo mokestis nėra taikomas. 
     Pirkėjas gali atsiskaityti už prekes tik pavedimu.