Gamintojai

Prekių pristatymas

      Į užsienio šalis Administratoriaus prekes Pirkėjui pristato AB Lietuvos paštas, pagal galiojančius įkainius ir terminus.
      Lietuvoje prekės pristatomos per AB “Lietuvos paštas” arba per kitą siuntų gabenimo tarnybą, su kuria bendradarbiauja COLED.LT. Pirkėjui prekės pristatomos per 2 - 5 (dvi - penkias) darbo dienas po apmokėjimo gavimo į COLED.LT sąskaitą, jei Pirkėjo pasirinktos prekės tuo metu yra mūsų sandėlyje.
     Jei prekių tuo metu sandėlyje nėra (jas reikia užsakyti), tokiu atveju prekės Pirkėjui bus pristatomos per 30 d.d. nuo apmokėjimo. Esant tokiai situacijai, COLED.LT pasirinktoms prekėms taikys nuolaidą, kaip kompensaciją už ilgą pristatymo terminą. Norėdami pasinaudoti nuolaida: 1.) sudėkite prekes į krepšelį; 2.) paspauskite "Pirkti"; 3.) krepšelio turinyje, skiltyje "Nuolaidų kuponai", suveskite kodą 777 ir paspauskite OK.
      COLED.LT nėra atsakingas už prekių pristatymo vėlavimą dėl siuntinius pristatančių trečiųjų asmenų kaltės.

 

Prekių pristatymo naujiena!

"LPexpress"

    Šiuo metu savo klientams galime pasiūlyti prekių pristatymą per LPexpress terminalus. Jei prekė telpa pagal savo gabaritus į terminalą, tai prekių krepšelyje pamatysite pristatymo kainą. LPexpress terminalus galite rasti čia.
    Tai moderniausias ir patogiausias būdas gauti siuntas visoje Lietuvoje – 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę veikia siuntų savitarnos terminalai, kurie pastatyti prie didžiųjų prekybos centrų .

    Atlikę užsakymą, mes su Jumis susisieksime, kad išsiųstume užsakymą Jums patogiausiu adresu. Kitą dieną po išsiuntimo, Jūs gausite SMS žinutę, kurioje pranešama, kad siunta atvyko į Jūsų pasirinktą terminalą ir nurodyti 2 PIN kodai. Turėdami šį pranešimą Jums patogiu metu:
1. nuvykite prie terminalo,
2. jo liečiamame ekrane pasirinkite „Atsiimti siuntą“,
3. paeiliui suveskite abu PIN kodus,
4. durelėms atsidarius pasiimkite siuntą,
 5. uždarykite dureles.